www.SeNdiY.7x.cz

KoNtAkT

422045113 Vlastné ICQ indikátory

ShoutBoard

.:| Návštevy |:.

.:| RSS |:.

RSS

→Sťahovanie videa z Youtube

To je otázka, kterou jste si jistě položili při přehrávání svého oblíbeného videa na tomto populárním serveru. V následujícím návodu si povíme nejen jak video stáhnout do svého počítače, ale také o jeho následné konverzi do „rozumného“ video formátu.


Pokud se rozhlédneme po internetu, nalezneme již několik diskusí o tom, jak tyto videa stahovat. Většinou se jedná o použití prohlížeče pro vygenerování stahovacího linku + následný program pro jeho konverzi do video formátu. Nebo dokonce použití dvou programů, kde jeden funguje jako „downloader“ a druhý, jak jsem se již zmínil, jako konvertor.

Tyto řešení se mi zdají dosti nevýhodné již z několika hledisek. Internetové generátory nemusí fungovat věčně (autor je může kdykoliv smazat) a stahovaní více programů je pro některé uživatele internetu jistě nevýhodné a pro můj návod rozhodně nepraktické. Nejlepším řešením by jistě byl program, který by zároveň stahoval a konvertoval, byl freeware (volně dostupný, verze bez omezení) a nebyl nijak náročný na velikost diskové paměti. Myslíte si, že je to nemožné?! Omyl, odpovědí je VDownloader.

VDownloader je k mání na Této adrese

Nejprve si program stáhneme a rozbalíme z archivu. Není třeba jej instalovat – spustíme jej souborem „vdownloader.exe“. Dále si najdeme na serveru video, které chceme stáhnout. V panelu prohlížeče překopírujeme jeho adresu do schránky (CTRL+C).Když klikneme na program, který jsme nechali puštěný v pozadí, odkaz by se nám měl automaticky vložit do kolonky „video url“. Kdyby se tak náhodou nestalo, vložíme jej manuálně (CTRL+V).

Pokud se nám odkaz vložil automaticky, vyskočí nám také automatické okno, kde budeme vyzváni k určení pozice souboru na vaše disku, zkrátka kam jej uložit. V případě že jsme link vložili manuálně, klikneme na tlačítko „Download“.

Pokud nebudete se svým výsledkem spokojeni, můžete potřebné video-atributy měnit pod volbou Options – Preference.

 
Desing by www.gfory.7u.cz a SeNdiY všetky práva vyhradene copyright © 2009-2010*.